نشت و انفجار گاز شهری در شهرک امام، یک مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش روابط عمومی، عصر امروز با اعلام وقوع انفجار در طبقه سوم یک ساختمان 4 طبقه در شهرک امام به سامانه 125، آتش نشانان ایستگاه شماره 2 به فرماندهی طاهری جهت اطفاء و امداد عازم محل حادثه شدند.

موسوی سرپرست روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در این باره اظهار داشت؛ پس از اعلام وقوع این حادثه به سامانه 125، گروهی از آتش نشانان ایستگاه شماره 2 به محل حادثه شتافته و شاهد وقوع انفجار در آشپزخانه طبقه سوم ساختمان شدند که در اثر این حادثه  پنجره آشپزخانه دچار خسارت و شیشه های آن نیز شکسته بود.

وی تصریح کرد؛در اثر وقوع این انفجار مرد 34 ساله ای نیز دچار سوختگی و آسیب دیدگی اعضای بدن شده بود که بلافاصله وی جهت بررسی و مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفت.

سرپرست روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از شهروندان درخواست کرد: جهت پیشگیری از وقوع حوادث نشت و انفجار گاز، بست های شیلنگ و رابط های گاز را به صورت دوره ای بازدید کرده و همچنین با استفاده از کف آب و صابون شیلنگ های گاز را از نظر نشت گاز بررسی و رفع خطر نمایید.

وی در پایان خاطر نشان ساخت، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز به صورت شبانه روزی آماده ارایه خدمات ایمنی به شهروندان بوده و خواهشمند است در صورت مشاهده هرگونه حوادث سریعا با سامانه 125 تماس گرفته و از آتش نشانان درخواست امداد رسانی نمایند.

 

 

 


 

1195359
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
2859
1656
11541
11541
1195359


آی پی آدرس شما:34.228.143.13

Template Design:Dima Group