03 فروردين 1398 ساعت 21:10


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

آتش سوزی کارگاه پرسکاری ام دی اف در خیابان قطران جنوبی

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، صبح امروز با گزارش وقوع آتش سوزی در یک باب کارگاه ام دی اف در خیابان قطران جنوبی، آتش نشانان ایستگاه شماره 4 به فرماندهی زاهدی تبار جهت بررسی و اطفاء حریق به محل حادثه اعزام شدند.

مهندس قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در این باره بیان داشت؛ با اعلام وقوع این حادثه گروهی از آتش نشانان ایستگاه شماره 4 به محل حادثه اعزام و شاهد آتش سوزی گسترده کارگاه در طبقه همکف ساختمان سه طبقه شدند که به شدت در حال سوختن و گسترش حریق بود.

وی ادامه داد: به دلیل گستردگی حریق، گروهی از آتش نشانان ایستگاه شماره 10 نیز به محل حادثه اعزام و به یاری سایر آتش نشانان شتافتند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه محل این کارگاه در طبقه همکف ساختمان مسکونی سه طبقه واقع شده و دارای یک باب انباری در زیر زمین ساختمان بود؛ افزود: آتش نشانان در یک عملیات سریع ضمن تقسیم بندی های گروهی، عملیات مهار و پیشگیری از گسترش حریق را با استفاده از آب خودروهای آتش نشانی در پیش گرفته و پس از دقایقی موفق به مهار حریق شدند.

وی وجود گرما و دود غلیظ در محل حادثه را از دیگر مشکلات عملیات اطفاء حریق این حادثه عنوان کرد و افزود: شدت حریق موجب ایجاد گرمای طاقت فرسا و دود غلیظ شده بود که آتش نشانان با استفاده از دستگاه های تنفسی و تخلیه دود روند عملیات اجرایی اطفاء حریق این حادثه را به سرعت آغاز و به اتمام رساندند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز خاطر نشان ساخت؛ خوشبختانه در این حادثه صدمات جانی وجود نداشت و واکنش سریع عملیاتی آتش نشانان مانع از سرایت حریق به طبقات ساختمان و انبار ام دی اف در طبقه زیر زمین شد.

 مهندس قلیزاده در پایان از  تمام مسئولین کارگاه ها درخواست کرد؛  سیستم های سیم کشی برق را مورد بررسی قرار داده و هرگونه مواردی که می تواند موجب بروز حادثه شود، شناسایی کرده  و نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

 

 

 

 


 

1275323
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
1735
3846
20137
20137
1275323


آی پی آدرس شما:54.82.99.169

Template Design:Dima Group