30 فروردين 1398 ساعت 02:48


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

انفجار منزل مسکونی در شهرک پرواز یک کشته برجای گذاشت

 

عصر دیروز پس از گزارش وقوع انفجار مهیب در یکی از  ساختمان های  شهرک  پرواز به  سامانه  125 ، گروهی از آتش  نشانان  ایستگاه  شماره  5  ولیعصر  به فرماندهی   مهدی زاده محل حادثه اعزام و با مشاهده ریزش ساختمان و احتمال مدفون شدن نفر در زیر آوار به سرعت عملیات امدادی را آغاز کردند. 

مهندس قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اشاره به  وقوع انفجار شدید این حادثه بیان داشت: شدت وقوع این انفجار موجب   آسیب دیدگی جدی و تخریب ساختمان شده و سایر ساختمان های همجوار نیز دچار آسیب دیدگی و شکستن شیشه ها شده بود.

وی ادامه داد: تیم های عملیاتی آتش نشانی نبریز با بررسی محل و رعایت اصول امداد و نجات در عملیات های آوار برداری، به عملیات کشف و جستجو برای یافتن نفر احتمالی در زیر آوار این حادثه پرداخته و پس از تلاش فنی عملیاتی به پیکر بی جان وی در زیر آوار دست یافتند.

 

 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز ضمن اشاره به حضور راستگو فرماندار تبریز در این حادثه افزود:  در عملیات امدادی این حادثه نیروهای هلال احمر، اورژانس، نیروی انتظامی، مدیر بحران استانداری و ... حضور داشتند.

وی خاطر نشان ساخت: در جریان عملیات کشف و بررسی مرد مدفون در زیر آوار، یکی از فرماندهان آتش نشان نیز به هنگام اجرای عملیات و حادثه ریزش آوار دچار آسیب دیدگی از ناحیه پا شده بود که هم اکنون تحت درمان و وضع عمومی وی مساعد است.

 

 

 

 

 


 

1342458
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
271
3338
14688
14688
1342458


آی پی آدرس شما:18.234.111.56

Template Design:Dima Group