28 شهریور 1398 ساعت 07:24


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

داود طالب نژاد مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز از بروز آتش سوزی در کارگاه تولیدی صنایع چوبی در جاده تبریز- تهران و سرایت آتش به 2 کارگاه مجاور آن خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی، داود طالب نژاد مدیر عامل سازمان آتش نشانی با اعلام این خبر گفت: صبح امروز طی گزارشات مسولین کارگاه به سازمان آتش نشانی تبریز و اعلام وقوع آتش سوزی در کارگاه تولیدی صنایع چوبی، ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله گروه های حریق  ایستگاههای شماره 9،5، 7 و چندین گروه پشتیبان را جهت اطفاء حریق عازم محل حادثه کرد.

طالب نژاد تصریح کرد: پس از اطلاع رسانی این حادثه، آتش نشانان ایستگاه های یاده شده در محل حاضر و شاهد زبانه کشیدن آتش از کارگاه تولیدی شدند که به شدت در حال سوختن و سرایت به کارگاه های مجاور بود که آتش نشانان با تلاش و کوشش های قابل ذکر آتش سوزی را به سرعت مهار و از گسترش حریق پیشگیری کردند.

 

وی با اشاره به وجود شعله های مهیب و حرارت زیاد حاصل از حریق در اتش سوزی کارگاه افزود: با توجه به وجود شعله های مهیب حریق و حرارت حاصل از آن، 2 کارگاه مجاور محل آتش سوزی نیز از جمله یک کارگاه تولیدی گلوکز و یک کارگاه تولید تجهیزات آزمایشگاهی دچار خسارات حاصل از حریق شده بودند که با تلاش چشمگیر آتش نشان تبریز، آتش سوزی مهار و از ایجاد خسارات بیشتر جلوگیری به عمل آمد.

 

 

طالب نژاد درباره میزان خسارات مالی و جانی وارده گفت: در اثر این آتش سوزی تقریبا تمام کارگاه تولیدی طعمه حریق و خسارات کلی شده بود و دو کارگاه مجاور نیز خسارات های تقریبا جزئی دیده بودند و خوشبختانه حضور سریع آتش نشانان مانع از ایجاد صدمات جانی شده بود.

وی در پایان از شهروندان درخواست کرد،جهت پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار حتما رعایت اصول ایمنی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 گفتنی است در این حادثه، ستاری معاون عملیات،لطفی وند ریس ستاد فرماندهی و مدیران مناطق سازمان آتش نشانی تبریز نیز در محل حضور داشتند.

 

 

 


 

2209158
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
984
3911
21222
21222
2209158


آی پی آدرس شما:34.204.194.190

Template Design:Dima Group