27 شهریور 1397 ساعت 22:13


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 نشت گاز شهری از سماور گازی در خیابان یکه دکان، موجب بروز آتش سوزی شد.

به گزارش روابط عمومی، بعد از ظهر امروز طی گزارشات شهروندان به سامانه 125 و اعلام وقوع آتش سوزی در منزلی واقع در خیابان یکه دکان تبریز،آتش نشانان تلاشگر ایستگاه شماره 3 ستارخان به فرماندهی بهبودی به محل حادثه شتافته و اقدام به اطفاء حریق کردند.

مطلبی مدیر روابط عمومی آتش نشانی تبریز با اعلام این خبر بیان داشت: آتش نشانان پس از اطلاع از وقوع این حادثه سریعا به حادثه اعزام و پس از حضور شاهد وقوع آتش سوزی در اتاق داخلی منزل مسکونی شدند که بلافاصله عملیات اطفاء حریق را آغاز و در کمترین زمان ممکن آتش سوزی را خاموش و از گسترش حریق و خسارات مالی پیشگیری کردند.

وی در ادامه افزود: آتش نشانان پس از بررسی محل حادثه دریافتند این آتش سوزی در اثر نشت گاز از شیلنگ متصل به سماور گازی رخ داده است که توصیه های ایمنی لازم را نیز به افراد حاضر در منزل ارایه نمودند.

مدیر روابط عمومی آتش نشانی تبریز با اشاره به شروع فصل سرما از شهروندان درخواست کرد: قبل از استفاده از لوازم گرمایشی، جهت پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار اقدام به بررسی شیلنگ ها و اتصالات سیستم های گرمایشی از نظر فرسودگی و نشت احتمالی گاز کرده و پس از اطمینان از نبود هر گونه خطرات احتمالی، از لوازم گرمایشی بهره مند شود.

مطلبی خاطر نشان ساخت،خوشبختانه حضور بموقع و اطفاء سریع آتش سوزی توسط آتش نشانان، مانع از بروز حوادث جانی شده بود.

وی تاکید کرد، شهروندان می توانند با استفاده کف آب و صابون نشت گاز شیلنگ گاز و لوله های گاز را مورد بررسی قرار دهند و در صورت نیاز با تلفن 125 سازمان ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی های کارشناسان سازمان بهره مند شوند.

 

 

 


 

0832157
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
1748
2109
7830
7830
832157


آی پی آدرس شما:54.198.142.121

Template Design:Dima Group