دومین آتش سوزی کارگاه در جاده تبریز - تهران با تلاش آتش نشانان اطفاء شد.

به گزارش روابط عمومی،در واپسین دقایق عملیات اطفائ حریق در کارگاه های تولیدی ام دی اف و سه لای در جاده تبریز- تهران،با گزارش وقوع آتش سوزی دیگری در کارگاه تولیدی مبل، آتش نشانان ایستگاه های 1،5،8،7 به محل حادثه اعزام و عملیات اطفاء را آغاز کردند.

آتش پاد طالب نژاد با اعلام خبر فوق بیان داشت: پس از اعلام وقوع این حادثه آتش نشانان در محل حادثه حاضر و شاهد متصاعد شدن دود و زبانه کسیدن شعله های آتش از داخل کارگاه شدند که از وجود آتش سوزی مهیب دیگری خبر می داد.

وی تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله عملیات مهار حریق، کنترل و پیشگیری را در پیش گرفته و با تلاش چمشگیر، آتش سوزی را مهار و از سرایت به نمایشگاه مبل که در مجاورت کارگاه قرار داشت، پیشگیری به عمل آوردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز، با اشاره به اینکه این آتش سوزی همزمان با حادثه کارگاه های تولیدی ام دی اف و سه لای رخ داده بود، افزود: سازمان آتش نشانی تبریز با بهره مندی از پتاسیل بالا و نیروی انسانی توانمند و ماهر توانسند در کمترین زمان، هر دو حریق را همزمان اطفاء کرده و از سرایت حریق پیشگیری کنند.

وی متذکر شد؛ لازم است مسئولین کارگاه ها به رعایت اصول ایمنی توجه بیشتری داده و خطرات و عوامل احتمالی بروز حادثه را از قبل شناسایی کرده و به رفع آنها اقدام نمایند.

داوود طالب نژاد،در پایان خاطر نشان ساخت: خوشبختانه در این حادثه حضور سریع آتش نشانان مانع از بروز صدمات جانی در کارگاه شد.

 

 

 

 


 

0897497
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
2390
1971
4361
4361
897497


آی پی آدرس شما:54.161.116.225

Template Design:Dima Group