نجات یک شهروند گرفتار از میان دود و آتش حاصل از انفجار اسپری های گاز در منزلی واقع در خیابان سیلاب


به گزارش روابط عمومی، پس از اطلاع رسانی وقوع این حادثه در خیابان سیلاب آتش نشانان ایستگاه شماره ۲۰ به محل حادثه اعزام و شاهد انفجار پی در پی اسپری های گاز به همراه شعله های آتش شدند که به سرعت عملیات مهار و کنترل حریق را در پیش گرفتند.
مطلبی مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه این حادثه در اثر نگهداری غیر اصولی اسپری های گاز در مجاورت بخاری رخ داده بود، افزود: انفجار پی در پی اسپری های گاز، موجب ترس و وحشت اهالی اطراف محل حادثه شده بود که آتش نشانان بلافاصله پس از کنترل و اطفاء حریق، از افزایش میزان خسارات مالی کاسته و به نگرانی اهالی نیز پایان دادند.
وی خاطر نشان ساخت؛ یکی از شهروندان حاضر در اطراف منزل نیز پس از شنیدن صدای انفجار و مشاهده صحنه آتش سوزی با حمل یک دستگاه کپسول خاموش کننده،جهت اطفاء حریق به داخل ساختمان شتافته بود که وی نیز در اثر شدت و دود حاصل از حریق در داخل منزل گرفتار شده بود که آتش نشانان دلیر بلافاصله وی را از میان دود و آتش نجات دادند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی،با اشاره به اینکه این شهروند به هنگام امدادرسانی دچار دود زدگی شده بود، افزود: آتش نشانان سریعا وی را جهت بررسی های اولیه و مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

 


حسن مطلبی در پایان با اشاره به این شعار ایمنی که" یک لحظه غفلت می تواند یک عمر پشیمانی را به دنبال داشته باشد"، از شهروندان خواست: از انبار کردن و نگهداری غیر اصولی هر گونه اسپری های گاز و یا تحت فشار، گالن مایعات قابل اشتعال از جمله نفت، بنزین،تینر و ... خصوصا در محل های با حرارت زیاد مانند موتورخانه، کنار هر گونه لوازم گرمایشی و ... خودداری نمایند.

 

 

 

 


 

0897502
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
2395
1971
4366
4366
897502


آی پی آدرس شما:54.161.116.225

Template Design:Dima Group