29 ارديبهشت 1398 ساعت 22:54


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

بی احتیاطی حادثه ساز شد/ تصادف دو دستگاه خودرو در میدان آذربایجان دو مصدوم برجای گذاشت

به گزارش روابط عمومی، صبح امروز در اثر بی احتیاطی و برخورد شدید یک دستگاه خودرو بی ام وی با یک دستگاه خودرو پراید در میدان آذربایجان، دو نفر از سرنشینان خودرو ها مصدوم و روانه بیمارستان شد.

آتش پاد داوود طالب نژاد مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در این باره اظهار کرد؛ پس از اعلام این حادثه به سامانه 125، اکیپی از گروه امداد سازمان آتش نشانی به محل حادثه اعزام و شاهد برخورد شدید یک دستگاه خودرو بی ام وی با یک دستگاه پراید در میدان آذربایجان شدند که در اثر این سانحه خودرو پراید به شدت دچار خسارات و یکی از سرنشینان خودرو پراید از جمله یک کودک دچار آسیب دیدگی و همچنین یک سرنشین خودرو بی ام وی نیز دچار مصدومیت شده بود.

وی ادامه داد؛ آتش نشانان بلافاصله با شروع عملیات امداد رسانی، هر دو مصدوم را جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار داده و با ایمن سازی محل و انتقال خودرو ها به ایستگاه مربوطه مراجعت کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز بی احتیاطی ، سهل انگاری ، بی توجهی به مقررات و قوانین راهنمایی و رانندگی، عدم رعایت اصول ایمنی در رانندگی را از جمله موارد حادثه ساز عنوان کرد و افزود: سالانه شاهد وقوع تصادفات با خسارات مالی و جانی هستیم که همگی ناشی از بی احتیاطی ها و بی توجهی در رانندگی است که لازم است شهروندان شعار ایمنی "دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن" را به خاطر داشته و با سرعت مطمئن و با احتیاط رانندگی کنند.

وی همچنین خواب آلودگی ،عدم هوشیاری  کافی رانندگان با مصرف داروهای خواب آور و ... را از دیگر عوامل موثر بر عدم تسلط رانندگان در رانندگی عنوان کرد و متذکر شد: در بیشتر مواقع همین عوامل ممکن است دست به دست هم داده و شرایط نا ایمن و خطرناک برای سایر رانندگان خودروهای محتاط فراهم سازد که در نهایت منجر به خسارات مالی و جانی برای سایر رانندگان ایمن شود.

 

 

 

 


 

1437400
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
5699
2187
7886
7886
1437400


آی پی آدرس شما:54.146.98.143

Template Design:Dima Group