واژگونی خودرو پژو 206 در خیابان آزادی / راننده مصدوم روانه بیمارستان شد

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، به دنبال گزارش واژگونی یک دستگاه خودرو پژو 206 در خیابان آزادی به سامانه 125، اکیپی از آتش نشانان ایستگاه شماره 4 به محل حادثه اعزام و اقدام به امداد رسانی کردند.

موسوی مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در این باره بیان داشت؛ این حادثه که حوالی ساعت 3:31 دقیقه بامداد دیشب رخ داده بود، خودرو پس از واژگونی متوقف و راننده از ناحیه سر مصدومیت شده بود که آتش نشانان بلافاصله با رعایت اصول ایمنی وی را جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

وی ادامه داد؛ آتش نشانان پس از اتمام عملیات امداد رسانی و ایمن سازی محل به ایستگاه مربوطه مراجعت کردند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز   بی احتیاطی ، سهل انگاری ، بی توجهی به مقررات و قوانین راهنمایی و رانندگی، عدم رعایت اصول ایمنی در رانندگی را از جمله موارد حادثه ساز عنوان کرد و افزود: سالانه شاهد وقوع تصادفات با خسارات مالی و جانی هستیم که همگی ناشی از بی احتیاطی ها و بی توجهی در رانندگی است که لازم است شهروندان شعار ایمنی "دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن" را به خاطر داشته و با سرعت مطمئن و با احتیاط رانندگی کنند.

وی همچنین خواب آلودگی ،عدم هوشیاری  کافی رانندگان با مصرف داروهای خواب آور و ... را از دیگر عوامل موثر بر عدم تسلط رانندگان در رانندگی عنوان کرد و متذکر شد: در بیشتر مواقع همین عوامل ممکن است دست به دست هم داده و شرایط نا ایمن و خطرناک برای سایر خودروها فراهم سازد که در نهایت منجر به خسارات مالی و جانی برای سایر رانندگان ایمن شود.

 

 

 

 


 

1541306
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
1911
5383
19973
19973
1541306


آی پی آدرس شما:34.235.143.190

Template Design:Dima Group