برخورد 5 دستگاه خودرو ، اتوبوس ، مینی بوس، پراید، سمند، پیکان در خیابان پرزور واقع در میدان ستارخان، موجب مصدومیت  2 نفر شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی ، حوالی ساعت 11 امروز طی گزارشات شهروندان به سامانه 125 و اعلام برخورد 5 دستگاه خودرو در خیابان پرزور، واقع در میدان ستارخان، آتش نشانان ایستگاه شماره 3 به فرماندهی بهبودی به محل حادثه اعزام و عملیات امداد رسانی را آغاز کردند.

موسوی سرپرست روابط عمومی آتش نشانی تبریز با اعلام خبر فوق بیان داشت: پس از اطلاع رسانی این حادثه، سریعا اکیپ امداد و نجات ایستگاه شماره 3 به محل حادثه اعزام و شاهد برخورد زنجیره ای 5 دستگاه خودرو در خیابان ستارخان شدند که بلافاصله با رعایت اصول ایمنی امداد و نجات، عملیات امداد رسانی را آغاز کردند.

موسوی درباره رخ داد این حادثه گفت: یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد زمانی که در مسیر خیابان در حال حرکت بود،ابتدا با خودروی پراید برخورد و سپس با خودروهای مینی بوس، سمند،پیکان نیز برخورد کرد.

وی تصریح کرد: در اثر این سانحه، خودرو مینی بوس نیز پس از انحراف از مسیر خیابان و با عبور از پیاده رو و  برخورد با میل گرد های ساختمان نیمه کاره، متوقف شد.

وی افزود: در اثروقوع این سانحه راننده اتوبوس و راننده پراید دچار مصدومیت شده بودند که جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفتند.

موسوی خاطر نشان ساخت: آتش نشانان در پایان عملیات، پس از ایمن سازی محل، به ایستگاه مربوطه بازگشتند.

 

 

 

 

 


 

1026557
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
2128
2616
13234
13234
1026557


آی پی آدرس شما:54.234.228.78

Template Design:Dima Group