تصادف شدید خودرو سمند  در محور تبریز – صوفیان ، موجب قطع شدگی پای راننده جوان شد.

به گزارش روابط عمومی، صبح امروز طی گزارشات شهروندان به سامانه 125 و اعلام برخورد شدید یک دستگاه خودرو سمند به گارد ریل در جاده تبریز- صوفیان گروه نجات ایستگاه شماره 13 به فرماندهی رضا پور جهت امداد رسانی عازم محل حادثه شدند.

آتش پاد داوود طالب نژاد مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری تبریز در این باره بیان داشت: صبح امروز پس از اطلاع رسانی این حادثه اکیپی از آتش نشانان سریعا در محل حادثه حاضر و شاهد برخورد شدید یک دستگاه خودرو سمند با گارد ریل میانی جاده شدند که در اثر شدت این برخورد ،راننده و سرنشین در داخل خودرو به شدت مصدوم و محبوس شده بودند.

وی تصریح کرد: سریعا آتش نشانان با استفاده از تجهیزات نجات و با رعایت اصول ایمنی امداد و نجات در تصادفات جاده ای، هر دو مصدوم را از داخل خودرو به بیرون منتقل کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز افزود: در اثر شدت این برخورد، پای چپ راننده 28 ساله از ساق پا قطع و پای راست نیز دچار جراحت شدید شده بود. همچنین سرنشین مرد 60ساله نیز دچار شکستگی، جراحت و آسیب دیدگی شدید اعضای بدن شده بود که هر دو جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفتند.

گفتنی است آتش نشانان در پایان عملیات با ایمن سازی محل و انتقال خودرو توسط جرثقیل به ایستگاه مربوط بازگشتند.

 

 

 

 


 

1109266
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
2135
2663
15669
15669
1109266


آی پی آدرس شما:100.24.46.10

Template Design:Dima Group