30 فروردين 1397 ساعت 19:53


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

2 حادثه آسانسور و رها سازی 6 شهروند گرفتار

به گزارش روابط عمومی،آتش نشانان در 2 عملیات امدادی با واکنش سریع، 6 شهروند گرفتار را از داخل کابین آسانسور رها سازی کردند.

آتش پاد داوود طالب نژاد با اعلام خبر فوق بیان داشت: بعد از ظهر امروز وقتی که ساکنان ساختمان مسکونی واقع در کوی الهی پرست، متوجه توقف کابین آسانسور در طبقه دوم ساختمان 6 طبقه شدند،بلافاصله با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک رسانی کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تبریز بلافاصله تیم امداد و نجات سازمان آتش نشانی را رهسپار محل حادثه کرد.

وی افزود: در حادثه مشابه دیگری که در خیابان سرباز شهید رخ داد،  آتش نشانان ایستگاه شماره 20 به محل حادثه  شتافته و شاهد توقف کابین آسانسور در ما بین طبقات شدند که با رعایت اصول ایمنی نفرات محبوس را به بیرون منتقل کردند.

آتش پاد طالب نژاد، خاطر نشان ساخت: در عملیات امدادی کوی الهی پرست، آتش نشانان یک خانم 40 ساله و دختر نوجوان 12 ساله را به بیرون منتقل و در عملیات امدادی خیابان سرباز شهید، آتش نشانان 4 نفر شهروند خانم، ۴۰ساله، ۲۹ ساله، ۲۷ ساله و ۱۷ ساله از داخل کابین آسانسور به بیرون منتقل کرده و با ارایه توصیه های ایمنی لازم به ساکنین ساختمان، به ایستگاه مربوطه مراجعت کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، با اشاره به اینکه استفاده نادرست و نابجا از آسانسور و عدم رعایت موارد ایمنی می تواند دردسر ساز شود، از شهروندان درخواست کرد:

🔹بیش از ظرفیت آسانسور،سوار نشوید و منتظر دفعه بعد بمانید.
🔹• سعی نکنید به زور وارد آسانسور شوید ، منتظر کابین بعدی بمانید.
🔹اجازه دهید مسافران از آسانسور خارج شوند سپس شما سوار شوید.
🔹• هرگز سعی نکنید جلوی بسته شدن درب را بگیرید، منتظر دفعه بعد بمانید.
🔹• افرادی را که جلوی شما قرار دارند هنگام خروج هل ندهید.
♦️• اگر کابین بین طبقات توقف کرد، وحشت نکنید، و در صورت بروز مشکل سعی کنید با شماره ۱۲۵ تماس بگیرید.

 

 

 

 


 

0565128
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
1253
3352
12236
12236
565128


آی پی آدرس شما:54.198.122.70

Template Design:Dima Group