1.  

   

 

  

 

 

  

  

 

 

  

ساعت12:58 دقیقه با گزارش حادثه ریزش آوار و مدفون شدن تعدای از کارگران در تونل انرژی واقع در خیابان خاقانی ،ستاد فرماندهی سریعا گروه های نجات ایستگاه های شماره یک، سه، هفت، پنج و یازده و گروه امداد کوهستان  را عازم محل حادثه کرد.

داود طالب نژاد در این باره گفت : پس از رسیدن آتش نشانان به محل حادثه و مشاهده سنگینی عملیات ،گروه های نجات ایستگاه های اعزام شده به همراهخودروها و تجهیزات نجات حاضر در محل حادثه ، با هماهنگی کامل و ایجاد کارگاه امدادی، عملیات امداد و  نجات و رها سازی مدفونین را شروع کردند.

وی ادامه داد:در این حادثه پنج  نفر از کارگران دچار حادثه شده بود که دو نفر از آنان در ابتدا توسط آتش نشانان نجات و سه نفر دیگر در عمق تونل گرفتار شده بودند که با تلاش بی دریغ آتش نشانان رها سازی شدند.

وی تصریح کرد: این حادثه که از ساعت 12:58 دقیقه امروز شروع شده بود، حدود 30 نفر آتش نشان با تمامی خودروها و  تجهیزات نجات سازمان آتش نشانی در محل حادثه حاضر  و با بیش از  6 ساعت تلاش  ،هر سه کارگر  مدفون شده را از زیر آوار بیرون کشیدند و در اختیار عوامل اورژانس و نیروی انتظامی قرار دادند که متاسفانه هر سه نفر  جان باخته و کارگران فوت شده نیز اهل همدان،شمال و یکی از روستاهای اطراف تبریز بود.

گفتنی است در این حادثه به دلیل حساسیت و بزرگی ابعاد حادثه جمعی از مسئولین استانی و شهری از جمله:  مهندس پور مهدی معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی، دکتر شهرتی فر فرماندار تبریز ، مدبر معاون خدمات شهری شهرداری ، طالب نژاد مدیر عامل سازمان و جمعی از مسئولین سازمان آتش نشانی در محل حادثه حضور داشتند.

طالب نژاد در پایان ضمن تسلیت به خانواده های هر سه کارگر فوت شده، مراتب قدردانی خود را از همکاری تمامی عوامل و مسولین حاضر در محل حادثه را ابراز داشتند.

 

 

 


 

1541274
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
1879
5383
19941
19941
1541274


آی پی آدرس شما:34.235.143.190

Template Design:Dima Group