29 ارديبهشت 1398 ساعت 23:01


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

دعوت  مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز از آتش نشانان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

آتش پاد داوود طالب نژاد مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با صدور پیامی آتش نشانان را برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

در این پیام آمده است ؛ مسجد الاقصی سالیان درازی است که در چنبره خون آشامان شیطان صفت گرفتار شده تا از آن محل بتوانند تفرقه را بین امت واحده اسلامی به شکل روز افزون گسترش دهند و ساکنان این مناطق را در لهیب انفجارها و کشتارهای دسته جمعی درگیر مسائلی نمایند تا صهیونیسم جهانی بتواند به اشکال گوناگون منافع دنیا پرستانه خویش را با خونریزی ها و هتک حرمت ها حاصل کند.

روز جهانی قدس  یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در دفاع از ملت مظلوم فلسطین است و در پرتو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و با همدلی مردم انقلابی ایران امروز به عنوان نمونه اتحاد و همبستگی همه مسلمانان جهان علیه ظلم سلطه گران جهانی تبدیل شده است. قدس قلب تپنده مسلمانان است.  این روز، روز نمایش اتحاد امت مسلمان در سراسر دنیا در برابر آمریکا وصهیونیسم است.

انشاالله هر چه زودتر شاهد آزادی قدس ، تحقق وعده نصرت الهی «اِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرْکُمْ وَیُثَبِّتْ اَقْدَامَکُمْ» و شاهد تحقق آرزوی امام راحل و رهبر عزیزمان باشیم.

از این رو از آتش نشانان ایثارگر دعوت می کنیم تا امسال نیز در این روز سرنوشت ساز با حضور پرشور و باشکوه در راهپیمایی روز قدس ، حمایت از ستمدیدگان را با وحدت و یکپارچگی ملی خود  در برابر چشم جهانیان به نمایش بگذارند.

 

 

 

 


 

1437420
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
5719
2187
7906
7906
1437420


آی پی آدرس شما:54.146.98.143

Template Design:Dima Group