30 فروردين 1398 ساعت 03:30


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

برگزاری المپیاد عملیاتی ورزشی داخل سازمانی از شهریور امسال

گل قاسمی مدیر منطقه شماره 4 و مسئول آموزش نیاز سنجی عملیات در جلسه عصر امروز هماهنگی با معاونین و مدیران سازمان با اشاره به لزوم تقویت و افزایش توان جسمانی و عملیاتی آتش نشانان، به برگزاری المپیاد عملیاتی ورزشی آتش نشانان از شهریور ماه امسال اظهار کرد.

وی در این جلسه تقویت و داشتن توان جسمانی قوی و پویا برای یک آتش نشان را از جمله فاکتورهای موفقیت و برتری در عملیات های حریق و نجات دانست و افزود: نیاز سنجی عملیات اقداماتی در جهت ارتقاء سطح توانایی با بکارگیری فنون مختلف عملیاتی ورزشی کرده که به نتایج مثمر ثمری نیز دست یافته است.

گل قاسمی در ادامه متذکر شد؛ تست های ویژه عملیاتی ورزشی نیز که در هفته های اخیر برگزار شد در راستای همین ارتقاء سطح توان جسمانی و عملیاتی آتش نشانان بود و قطعا در آینده نیز بر میزان و تنوع آن خواهیم افزود.

 

 

 

 

 

 

مسئول آموزش نیاز سنجی عملیات از دیگر اقدامات بعدی این حوزه را ایجاد کارگاه های جدید و مختلف ابزار شناسی و تجهیزات آتش نشانی از جمله کارگاه پمپ شناسی در ایستگاه جدیدالحداث شهیدان ذاکر عنوان کرد و متذکر شد که در آینده ای نزدیک این کارگاه نیز مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

 

 

 

 


 

1342518
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
331
3338
14748
14748
1342518


آی پی آدرس شما:18.234.111.56

Template Design:Dima Group