سقوط مرد جوشکار از ساختمان نیمه کاره در رسالت

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، با گزارش سقوط مرد جوشکار از ارتفاع 4 متری ساختمان نیمه کاره ای در رسالت تبریز، آتش نشانان ایستگاه شماره 17 به فرماندهی دانایی عازم محل حادثه شدند.

موسوی سرپرست روابط عمومی سازمان آتش نشانی تبریز در این باره اظهار کرد؛ بعد از ظهر دیروز زمانی که مرد جوشکار در بالای ساختمان نیمه کاره مشغول جوشکاری بود در اثر بی احتیاطی به عمق 4 متری کف ساختمان نیمه کاره سقوط و منجر به آسیب دیدگی وی از ناحیه گردن و اعضای بدن شد.

وی ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله با رعایت اصول ایمنی امداد، مرد جوشکار را با استفاده از برانکارد تثبیت و با احتیاط کامل وی را به بیرون منتقل و جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

موسوی با اشاره به اینکه بی احتیاطی ها بیشترین عامل  بروز حوادث می باشد؛ از تمامی مسئولین و کارگران کارگاه های ساختمانی درخواست کرد: به هنگام کار رعایت اصول ایمنی را مد نطر قرار داده و عوامل خطر ساز محیط کار را قبلا شناسایی و نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

 وی متذکر شد؛ بستن کمربند ایمنی به هنگام کار در ارتفاعات از دیگر موارد رعایت ایمنی است که می تواند کارگران را از خطرات جانی دور نگه دارد.

 

 

 

 


 

1195496
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
2996
1656
11678
11678
1195496


آی پی آدرس شما:34.228.143.13

Template Design:Dima Group