🚨 ارتقاء میزان خدمات رفاهی کارکنان و اجرای سیستم های نوین اداری توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی صورت می‌گیرد

🔹به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، دکتر علی علمی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی در دیدار و هماهنگی با واحد های این معاونت، با اشاره به دستور مدیریت سازمان جهت تسریع روند امورات اداری ، امکانات رفاهی و ایجاد انگیزش برای پرسنل سازمان بیان داشت:
از جمله اهداف اساسی و ضروری این معاونت تسریع روند اجرای امورات جاری اداری با بکارگیری سیستم های مکانیزه در آینده نزدیک است.
🔹وی رسیدگی به امورات رفاهی پرسنل را از دیگر اقدامات اساسی آتی این معاونت عنوان کرد و ایجاد انگیزش برای پرسنل را با ارایه هر گونه خدمات رفاهی ، زمینه ساز پیشبرد کارها و اعتماد بنفس کارکنان دانست.

 

 


🔹علمی در ادامه این دیدار با اشاره به ارتقاء سطح تحلیل های آماری و استفاده از سیستم های مکانیزه در این معاونت افزود: بایستی با بهره مندی از این سیستم های نوین ، خدمات لایه بندی شده و با آگاهی کامل و ریزبینی نسبت به پیش بینی و برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در آینده توجه داشت و بهبود روش ها مهمترین تدبیر برای فایق آمدن بر همین امر است.
🔹وی به نقش و اهمیت آموزش و تربیت بدنی در پیشبرد و افزایش توان تخصصی ، علمی و جسمانی کارکنان این سازمان تاکید کرد و افزود: از دیگر برنامه های آتی این حوزه ارایه آموزش های مختلف عمومی ایمنی به شهروندان در سطح وسیع و در تمامی اقشار جامعه خواهد بود.
🔹علمی در پایان این جلسه سربازان وظیفه را آتش نشان یار عنوان کرد و ارایه آموزش های مختلف تخصصی و عمومی درسطح گسترده را به این قشر ضروری دانست.

 

 

 

 


 

1541393
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
1998
5383
20060
20060
1541393


آی پی آدرس شما:34.235.143.190

Template Design:Dima Group