همکاری دو جانبه سازمان آتش نشانی و شورای شهر برای بررسی و رفع مشکلات ایمنی جایگاه های سوخت

 

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، صبح امروز با حضور دکتر بابایی عضو شورای اسلامی شهرستان تبریز و رئیس کمیسیون شهر سازی و معماری ، مهندس قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی و جمعی از مسئولین جایگاه های سوخت و مدیریت شرکت فراورده های نفتی تبریز  مسائل  مربوط به ارتقاء سطح ایمنی جایگاه ها و مشکلات آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر بابایی عضو شورای اسلامی شهر تبریز در این جلسه، بررسی کارشناسی جایگاه های سوخت را در جهت شناسایی نقاط حادثه خیز و ارتقاء سطح ایمنی مهم و ضروری عنوان کرد و افزود: بایستی با انجام تدابیر و اجرای طرح های ایمنی سطح ایمنی جایگاه های سوخت ارتقاء داده تا از بروز حوادث ناگوار پیشگیری کرد.

وی در ادامه  این جلسه با اشاره به اینکه جایگاه های سوخت جزء مراکز پر خطر و حادثه خیز  بوده و روزانه محل حضور جمع کثیری از شهروندان در این مکان ها می باشد افزود: ضروری است با بررسی های لازم، تمهیدات ایمنی و ایمن سازی در اسرع وقت به مرحله اجراء گذاشته شود.

مهندس قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز ضمن قدردانی از دکتر بابایی رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری در خصوص اهمیت موضوع رسیدگی به مشکلات ایمنی جایگاه های سوخت اقدامات عملکردی این سازمان در قبال ایمن سازی جایگاه های سوخت دانست و متذکر شد: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز آماده ارایه هر گونه طرح های ایمنی در خصوص ایمن سازی جایگاه های سوخت سطح شهر تبریز است.

وی ارایه آموزش های عمومی و تخصصی به کارکنان و اپراتور های جایگاه ها را از اقدامات مهم این سازمان برای افزایش ارتقاء سطح ایمنی جایگاه های سوخت دانست و آماده ارایه هر گونه آموزش های ایمنی برای کارکنان جایگاه ها  شد.

 

 

 

 

 

 


 

1873595
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
1292
4615
5336
5336
1873595


آی پی آدرس شما:100.24.209.47

Template Design:Dima Group