در جلسه هماهنگی و بررسی مشکلات حوزه عملیات بر افزایش توان عملیاتی آتش نشانان تاکید شد

 

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، پیش از ظهر امروز جلسه هماهنگی و  بررسی مشکلات حوزه عملیاتی سازمان با حضور مهندس قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز ، ستاری معاون عملیات و جمعی از مدیران مناطق سازمان برگزار شد.

مهندس قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، در این جلسه بررسی و توجه به مسایل و مشکلات حوزه عملیات را از اهم امورات سازمان عنوان کرد و افزود:

سیاست مدیریتی و هدف عمده سازمان، ارتقای توان عملیاتی و بالابردن سطح آمادگی آتش نشانان برای حضور سریع و امدادرسانی موثر در بحران‌‌‌‌هاست و سازمان آتش نشانی با توجه به جایگاهی که برای نجات جان و مال شهروندان را بر عهده‌‌‌ دارد باید برنامه های آموزشی به شکلی برنامه‌‌‌ریزی شود تا سطح امدادرسانی در حوادث به سرعت افزایش یابد.

وی ادامه داد: با این اوصاف بایستی عملکرد تیم‌های عملیاتی را با هر نوع برنامه ریزی تخصصی ، کارشناسی و مثمر ثمر به حداکثر برسانیم. 

ستاری معاون عملیات سازمان آتش نشانی تبریز در ادامه این جلسه متذکر شد: افزایش توان عملیاتی با بهره مندی از تجهیزات جدید و رفع نیازهای این حوزه میسر است  و  از برنامه‌های آتی این سازمان ارایه آخرین تکنیک‌ها و دستورالعمل‌ها به نیروهای عملیاتی است  تا روند های عملیاتی به سرعت بهبود و مرتفع شود.

 

 

 

 

 

 


 

1541275
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
1880
5383
19942
19942
1541275


آی پی آدرس شما:34.235.143.190

Template Design:Dima Group