28 شهریور 1398 ساعت 06:50


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

آتش نشانان با حضور پر شور در حماسه بزرگ روز قدس با آرمان های انقلاب تجدید بیعت کردند

 

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر تبریز؛ آتش نشانان بار دیگر با حضور پرشور و ایثارگرانه در حماسه بزرگ روز قدس با آرمان های انقلاب تجدید بیعت کردند.

 

محمد قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز ، با اشاره به حضور پر شور آتش نشانان در حماسه بزرگ روز قدس گفت:

روز قدس، روز تجدید اسلام و نماد وحدت و اقتدار مسلمین در حمایت از آرمان های انقلاب و فلسطين به شمار مي‏رود؛ اين روز بزرگ، نه ‌تنها به مردم مظلوم فلسطين بلكه متعلق به همه جهانيان است، روزی که مظلومان و عدالت خواهان فریاد ايستادگي حق در برابر باطل را طنین‌انداز می کنند .

وی افزود: روز قدس تبلور خشم و نفرت عميق مسلمين عالم علیه رژيم نامشروع و غاصب صهيونيسم جهانی است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز متذکر شد:

آتش نشانان در روز جهانی قدس با میراث معمار کبیر انقلاب هم‌پیمان شدند تا فریاد مظلومانی كه خنجر كفر و نفاق ، قلب آنان را شكافته و شلاق‌های بيداد و ستم ،  جان و تنشان را نشانه رفته است بستانند و دست از یاری مظلومان برندارند.

وی در پایان ضمن قدردانی از حضور گرم و صمیمانه اعضای شورای شهر ، شهردار منطقه سه شهرداری تبریز و سایر مدیران و مسئولین استانی و شهری تبریز که همپای آتش نشانان در این راهپیمایی بزرگ و حماسی بودند، ابراز امیدواری کرد: كه اين حضورهای حماسی زمینه‌هایی برای ظهور منجی عالم بشريت باشد.

 

 

 

 


 

2209069
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
895
3911
21133
21133
2209069


آی پی آدرس شما:34.204.194.190

Template Design:Dima Group