بعد از ظهر امروز دکتر شهرتی فر، فرماندار محترم شهرستان تبریز با حضور در ایستگاه شماره یک خاقانی روز 7 مهر را تبریک گفتند.

دکتر شهرتی فر در این دیدار صمیمی با پرسنل ستادی و عملیاتی سازمان ضمن تبریک 7 مهر روز ایمنی و آتش نشانی، برای تمامی آتش نشانان آرزوی سلامتی و موفقیت کردند.

گفتنی است در این دیدار، داود طالب نژاد مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز ضمن قدردانی از حضور ایشان در جمع آتش نشانان، ایشان را با عملکرد سال های اخیر سازمان آتش نشانی در زمینه آموزش های مختلف و عملیات های سنگین سازمان آشنا کرده و زحمات قابل تقدیر آتش نشانان را یادآور شدند.

آتش پاد طالب نژاد در ادامه این دیدار ایشان را با فعالیت های  چشمگیری که از سوی سازمان آتش نشانی تبریز در جهت آموزش های ایمنی چهره به چهره برای اصناف و کسبه بازار و تجار و پاساژهای سطح تبریز انجام گرفته است آشنا کرده و ابراز امیدواری کردند که با ادامه این روند بتوانبم قدمی در جهت افزایش ایمنی شهر و شهروندان برداشته باشیم.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز  ارایه آموزش های شهروندی برای رانندگان تاکسی را از دیگر عناوین آموزشی یاد کرده و تاکید کردند: با انجام چنین آموزش هایی امیدواریم بتوانیم تمامی رانندگان تاکسی سطح شهر را به عنوان یک آتش نشان سیار بنامیم که در همه حال در خدمت خود و شهروندان باشند.

 

 

 


 

0842011
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
1080
1679
4005
4005
842011


آی پی آدرس شما:54.198.23.251

Template Design:Dima Group