27 شهریور 1397 ساعت 22:51


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

    

 

مرحله سوم مسابقه بزرگ حریم مهرورزی برگزار و برندگان جوایز خود را دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی، صبح امروز مراسم قرعه کشی مسابقه بزرگ حریم مهرورزی با حضور بدری جانشین مدیر عامل و جمعی از مسئولین سازمان آتش نشانی تبریز برگزار شد.

بدری جانشین مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز با اعلام این خبر بیان داشت: آموزش های فرهنگی و دینی حریم مهرورزی که در طول مدت بیش از یک سال و در سه مرحله متمادی در سازمان آتش نشانی تبریز انجام قرار گرفته، همکاران ارجمند از آموزه های علمی -دینی حجت الاسلام معمار بهره مند شده اند.

وی تاکید کرد: برگزاری این دوره از آموزش ها ضمن ایجاد تحکیم روابط خانواده، موجب ارتباط صمیمی بین اعضای خانواده ها همکاران سازمان آتش نسانی نیز شده است که بر اساس همین مساله در هفته اخیر نیز، یک دوره آموزرشی برای بانوان همکاران برگزار و مورد استقبال پر شور قرار گرفت.

گفتنی است حجت الاسلام معمار با اشاره به این که جوامع امروزی نیاز به آموزه های معارف دینی و الهی و توحیدی دارد تا خود را به دریای  امنیت و آرامش حقیقت الحقایق متصل کند ؛بر اهمیت تشکیل و تداوم آموزش های حریم خانوادگی نیز تاکید کردند.

در ادامه جلسه نیز،مراسم قرعه کشی حریم مهرورزی برگزار و برندگان مسابقه نیز به شرح زیر اعلام شدند:

نفر اول : جواد اکبرپور

نفرات دوم: ابراهیم زرین قبائی، میثم لطیفی،جلیل ستاری

نفرات سوم: جلیل عبادپور،جلیل حسینی،حمید احمدیزاد،رامین خوش طینت،رضا قمری، مهدی سامی نوبخت،کاظم فرید سلطان علیزاده، هادی فخیمی، محمد یوسف زاده،احمد شایان فر

مطلبی با اشاره به اینکه مقدس ترین جهاد، جهادی است که به عنوان دفاع از حقوق انسانی صورت گرفته باشد افزود: در جنگ تحمیلی، رژیم بعث عراق، جنگی ناخواسته را به کشور ما تحمیل کرد و با نادیده گرفتن استقلال سرزمین ما به ایران اسلامی تجاوز کرد. از این رو، مردم غیرتمند ایران، در دفاعی مقدس، از حق خود که دفاع از استقلال سرزمین و هویت دینی ـ ملی خود بود، دفاع کردند.

بر این اساس ،در شهریور ماه سال جاری نیز پایگاه مقاومت شهدای آتش نشانی به مناسب هفته دفاع مقدس و گرامیداشت شهدای مدافع حرم، مسابقه فرهنگی از طریق سایت حوزه ۲ سازمان بسیج برگزار نمودند،که مراسم قرعه کشی مسابقه مذکور نیز برگزار و نفرات برگزیده نیز به شرح زیر اعلام شدند:


1- محمد حسین رستمی 2- رسول اصلی3- امیر حسین مروج 4- محمد خوش خلق 5- خانم دباغیان 6- محمود مجیدی 7- محمد بخشی پور 8- محمد مهدی وفائیان 9- سید رامین پور سیدی 10- خانم شبان

 
مطلبی در پایان متذکر شد، برندگان مسابقه حریم مهرورزی می توانند جهت دریافت جوایز مربوطه در ساعات اداری به روابط عمومی  و برندگان مسابقه فرهنگی نیز به پایگاه مقاومت شهدای آتش نشانی مراجعه نمایند.

 

 

 


 

0832229
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
1820
2109
7902
7902
832229


آی پی آدرس شما:54.198.142.121

Template Design:Dima Group