کارگاه های آموزشی ایمنی و آتش نشانی برای پرسنل شرکت واحد برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی تبریز، کلاس آموزشی ایمنی و آتش نشانی با محوریت آشنایی با مسایل ایمنی و پیشگیری از حریق و حوادث در شرکت واحداتوبوسرانی تبریز وحومه برگزار شد.
آتش پاد طالب نژاد با اعلام این خبر گفت: این دوره از آموزشی های ایمنی با هدف آشنایی پرسنل با مسایل ضروری ایمنی و کاهش میزان آسیب ها و خطرات از مورخه 96/11/15 در شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه و با حضور کارشناسان آموزش سازمان، در حال برگزاری است .
وی تصریح کرد: پرسنل شرکت واحد در این دوره آموزشی در مرحله اول به صورت تئوری با انواع مختلف آتش، مراحل آتش سوزی ، نحوه مهار، کنترل و اطفاء حریق آشنا شده و در ادامه روند آموزش ایمنی ؛ پرسنل تحت آموزش با برگزاری کلاس عملی با نحوه بکار گیری خاموش کننده های دستی ،مهارت های لازم برای اطفاء حریق را به دست می آورند.
وی با اشاره به اینکه آموزش های شهروندی از مهمترین روش ها در کاهش و پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار است، افزود: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز ارایه آموزش های نوین و اصولی به شهروندان را در سال های اخیر به صورت جدی مد نظر قرار داده و این اقدامات آموزشی از سطح مقاطع تحصیلی ابتدایی تا مقاطع تحصیلی آموزش عالی به صورت روزانه در جریان است.
آتش پاد طالب نژاد خاطر نشان ساخت؛ از دیگر مهمترین اقدامات آموزشی شهروندی که در سطح ادارات و شرکت ها توسط سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در سال های اخیر به انجام رسیده ؛ می توان به آموزش ایمنی رانندگان تاکسی اشاره کرد که به صورت فراگیر و حرفه ای تحت آموزش قرار گرفته اند.

 

 

 

 


 

0842081
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
1150
1679
4075
4075
842081


آی پی آدرس شما:54.198.23.251

Template Design:Dima Group