مدبر معاون خدمات شهر و کاشت کار مدیر کل بازرسی شهرداری کلانشهر تبریز عصر امروز با حضور در ایستگاه شماره 7 باغمیشه از نزدیک در جریان مسابقات عملیاتی - ورزشی آتش نشانان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی، مسابقات عملیاتی ورزشی آتش نشان تبریز که از هفته های قبل و در محل ایستگاه های شماره 13 و 7 شروع شده بود، پس از انجام مسابقات و راه یابی تیم های برتر به مسابقات فینال،ابتدا دور اول مسابقات فینال در رشته های آبرسانی و امدادی در ایستگاه 13 و دور دوم مسابقات فینال در رشته صعود از برج به اتمام رسید.

مدبر معاون خدمات شهر، شهرداری کلانشهر تبریز با اشاره به اینکه ورزش و تربیت بدنی از اصول و پایه تندرستی و مایه آمادگی آتش نشانی است،افزود: تربیت بدنی  جزء لاینفک  در سازمان آتش نشانی است و امیدواریم با تداوم این روند مسابقات شاهد موفقیت های آتش نشان در صحنه های عملیات حریق و نجات باشیم.

مدبر تصریح کرد، برگزاری این دوره از مسابقات عملیاتی ورزشی که نوعی بیان گر مشکلات و سختی های محل های حادثه بوده و آن طوری که از شواهد پیداست، سعی بر آن شده است که میزان قدرت مانور عملیاتی آتش نشانان ارتقاء یابد.

وی خاطر نشان ساخت؛ ما قدردان زحمات و تلاش های مدیر عامل سازمان آتش نشانی هستیم که با برگزاری چنین مسابقات عملیاتی _ ورزشی سعی در افزایش توان عملیاتی  آتش نشانان و  در نهایت ایمنی شهر و شهروندان را به دنبال دارد.

گفتنی است، حاج علی کاشت کار مدیر کل بازرسی شهرداری کلانشهر تبریز،فعالیت های اخیر سازمان آتش نشانی تبریز را در زمینه ارتقاء توان عملیاتی آتش نشانان ستود و نسبت به نتایج مثبت آن در آتیه اظهار امیدواری کردند.

 

 

 


 

1873572
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
1269
4615
5313
5313
1873572


آی پی آدرس شما:100.24.209.47

Template Design:Dima Group